Mano ligos istorija. GERTRŪDA

Nors epilepsija sergu dar labai nesenai, bet galbūt pravers.

Viskas prasidėjo prieš beveik 2 metus. Prasidėjus brendimui, prasidėjo ir rankų traukuliai po miego. Iš pradžių su tėvais nekreipėme dėmesio, tačiau kai traukuliai pradėjo kartotis beveik kiekvieną rytą, pasidarė neramu.

Buvau išvykoje visam savaitgaliui, pabudus ryte ir besišukuojant plaukus prasidėjo stiprūs traukuliai, netekau sąmonės. Atsibudus, prie manęs sėdėjo mokytoja ir pasakė, kad atvažiuoja greitoji. Ligoninėje nieko nepasakė ir paleido. Apsilankius pas šeimos daktarę, pasakė, kad tai paprastas aplimas dėl paauglystės. Kreipėmės į Kauno klinikas, po įvairių tyrimų išgirdome diagnozę – jaunuolių miolkloninė epilepsija. Kilmė nežinoma, bet tikriausiai įgimta, nes močiutė taip pat sirgo. Nepaisant to, užsiimu jojimu, todėl ir kadanors krisdama galėjau susitrenkti ir įgyti ją…

Atrodo, kad gyvenimas apsivertė aukštyn kojom… šokas tiek man, tiek draugams ir artimiesiems. Jau maniau, kad viskas keisis kardinaliai, o draugai atsuks nugaras, tačiau nieko panašaus. Visi labai palaikė ir palaiko iki šiol, visada paklausia kaip jaučiuosi, padeda laikytis saugaus gyvenimo būdo ir tausoja mano sveikatą. Dabar viskas neatrodo taip blogai, kaip atrodė tada.

Tokia ta mano istorija, visiems sergantiems ar kątik išgirdusiems diagnozę, linkiu kuo didžiausios sveikatos ir stiprybės! 


Už laiško turinį atsako siuntėjas