Papasakok savo ligos istoriją – laimėk knygą dovanų!

Siekdami viešinti informaciją apie epilepsiją kviečiame papasakoti savo ligos istoriją ir laimėti knygą „Viskas apie epilepsiją“ (aut. prof. R.Mameniškienė, K.Petryla).

Kodėl naudinga papasakoti savo ligos istorija kitiems?

Daug psichologinių ir medicininių tyrimų įrodė, kad rašymas yra terapija.

Kad rašymas atlieka gydomąją funkciją oficialiai paskelbta XX a. devintajame dešimtmetyje. Pradininku laikomas amerikietis socialinis psichologas James’as Pennebacker’is. Jis iškėlė prielaidą, kad rašymas yra saugesnis būdas atskleisti savo mintis, nei kalbėti. Rašymas padeda spręsti emocines ir psichologines problemas, nes susijęs su kairiuoju smegenų pusrutuliu (kalbėjimas su dešiniuoju), todėl jo poveikis yra kitoks nei išsikalbėti. Rašydami mes nebandome prisitaikyti prie kito žmogaus (kaip kalbėjime), esame sąžiningesni sau, atveriame nes slapčiausias mintis ir jausmus.

Pagalba sau ir kitiems

Kviečiame visus sergančiuosius epilepsija ar jų artimuosius išdrįsti papasakoti savo istorijas. Rašydami padėsite sau, dalindamiesi patirtimi ir išgyvenimais – kitiems!

Pasidalinkite savo gyvenimo istorija su visais! Rašykite drąsiai apie ligos pradžią, eigą, sunkumus, problemas su kuriomis susiduriate ir kaip jas sprendžiate.

Kelios pastabos ir taisyklės:

  • Laiškas turėtų būti ne trumpesnis nei 2/3 puslapio;

  • Sutinkate, kad Jūsų parašyta istorija bus viešinama internetinėje svetainėje www.epile.lt ir Lietuvos epilepsija sergančiųjų sąjunga EPILĖ facebook paskyroje;

  • Jūsų istorijų lauksime adresu epilevilnius@gmail.com;

  • Su asmenimis, kurių istorijas bus nuspręsta viešinti susisieksime asmeniškai;
  • Jums pageidaujant, užtikrinsime Jūsų anonimiškumą!