Prisidėkite prie socialinės akcijos: padovanokite knygą sergančiajam epilepsija

Lietuvos epilepsija sergančiųjų sąjunga (toliau LESS) „Epilė“, „Mažoji leidykla“ ir portalas 15min, kviečia dalyvauti socialinėje akcijoje, kurios metu planuojama sergantiesiems epilepsija ar jų artimiesiems padovanoti 1200 knygų „Viskas apie epilepsiją“.

Higienos instituto Sveikatos informacijos centro duomenimis, 2017 m. Lietuvoje epilepsija sirgo 28 290 žmonių, iš jų 5726 vaikai.

Viduramžiais dvelkiantys mitai apie epilepsiją, ja sergančiųjų stigmatizavimas išstumia žmones iš įprasto gyvenimo, verčia slėpti savo ligą. Didelė dalis sergančiųjų dėl aplinkinių žinių trūkumo apie ligą neturi nuolatinio darbo, nedalyvauja visuomeninėje ir socialinėje veikloje, vaikai nepriimami į darželį.

LESS „Epilė“ siekia pakeisti visuomenės požiūrį į sergančiuosius, skleisti informaciją apie ligą, šviesti darbdavius, socialinius darbuotojus, pedagogus ir taip suteikti sergantiesiems viltį, kad ir Lietuvoje išauš diena, kai į sergantįjį epilepsija nebus žvelgiama su baime, o su supratingumu ir geranoriškai.

Prie švietimo apie ligą prisidėjo ir „Mažoji leidykla“, pirmą kartą lietuvių kalba savo lėšomis išleidusi knygą „Viskas apie epilepsiją“ (autoriai – prof. dr. Rūta Mameniškienė ir epilepsija sergantis, LESS „Epilė“ narys Karolis Petryla). Daugiau informacijos apie knygą http://www.mazojileidykla.lt.

KNYGĄ „VISKAS APIE EPILEPSIJĄ“ GALITE DOVANOTI AR ĮSIGYTI SAU! (Pasiūlymas nebegalioja)

Pirkdami ir dovanodami šią knygą Jūs paremsite LESS „Epilė“ veiklą, nes 40 proc. nuo knygos sumos kaip parama keliaus į šios nevyriausybinės organizacijos sąskaitą. Vienos knygos egzemplioriaus kaina 14 eurų.

Jūsų pageidavimu, dovanojamoje knygoje bus įrašyta: Knygą dovanoja ir sveikatos Jums linki (Jūsų vardas ir pavardė arba įstaigos/įmonės pavadinimas, jei dovanoja juridinis asmuo).

Dedikacijos tekstą prašome siųsti leidyklos paštu: info@mazojileidykla.lt. Laiške galite nurodyti konkretaus asmens, kuriam norite padovanoti knygą, vardą, pavardę ir kontaktus.

Asmuo, kuriam dovanosite ar įsigysite knygą sau, bus kviečiamas tapti LESS „Epilė“ nariu ir atleidžiamas nuo vienkartinio stojamojo bei metinio mokesčio.

Rekvizitai:

IĮ „Mažoji leidykla“,

A/s LT407300010137046950 (Swedbank)

Banko pavedime nurodykite  „Knyga sergančiam epilepsija“.

 

Kontaktai pasiteiravimui: info@mazojileidykla.lt, epilevilnius@gmail.com


Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/sveikata/prisidekite-prie-socialines-akcijos-padovanokite-vilti-serganciajam-epilepsija-1028-985830