Spaudos konferencija: Epilepsija – tai tik liga

Epilepsija – tai tik liga
Renginio tipas: Spaudos konferencija
Renginio data: Penktadienis, 2017 m. kovo 24 d.
Renginio pradžia: 10:00
Renginio vieta: BNS konferencijų salėje.

Kviečiame jus į spaudos konferenciją, kurios metu aptarsime opiausius su epilepsija susijusius klausimus. Kiekvienais metais kovo 26 d. minima Epilepsijos diena.

Manoma, kad Lietuvoje gyvena daugiau nei 24 000 sergančiųjų epilepsija. Epilepsija gali susirgti bet kuris žmogus ir bet kada. Šią ligą vis dar supa gausybė mitų, pavyzdžiui, kad priepuolio metu žmogui į burną reikia kišti šaukštą. Vis drąsiau kalbantys pacientai sako, jog jiems sunkiausia, nes visuomenėje gausu keistų nuostatų jų atžvilgiu. Medikai džiaugiasi, jog yra daug medikamentų, galinčių suvaldyti ligą. O psichologai sergančiuosius kviečia atidžiau stebėti savo nuotaikas, nes kas antram, deja, tenka nors kartą išgyventi depresijos epizodą.

Konferencija žiniasklaidai vyks kovo 24 d. 10 val. BNS konferencijų salėje. Kiekvienam atvykusiam turėsime galimybę įteikti po purpurinę apyrankę ir sagę, kuri simbolizuoja sergančiųjų palaikymą (purpleday.org).

Konferencijoje dalyvaus:

Donata Petroliūnaitė Balčikonienė,  Epilepsija sergančių sąjunga „Epilė“ valdybos narė

Prof., med. dr. Rūta Mameniškienė, VUL Santariškių klinikų gydytoja neurologė epileptologė

Aušra Mockuvienė, Depresijos gydymo centro įkūrėja, psichologė

Aldona Jurčiukonienė, neįgaliųjų socialinės įmonės UAB „Archyvita“ įkūrėja 

Apie jūsų dalyvavimą ar dėl papildomos informacijos prašome pranešti elektroniniu paštu Donatai Balčikonienei donatapet@gmail.com