LESS „EPILĖ“ organizuoti susitikimai 2015.03 – 2016.04

Trumpai pristatome, kokias paskaitas – diskusijas turėjo galimybę išgirsti ir jose savo nuomonę išsakyti sergantieji epilepsija ir jų artimieji atvykdavę į rengiamus LESS “Epilė“ susitikimus.

Kviečiame visus norinčius prisijungti prie mūsų! Registruokite naujienlaiškį ar tapkite LESS “Epilė“ nariu ir pirmi sužinokite apie būsimus susitikimus.


LESS „EPILĖ“ narių susitikimas, 2016 m. kovo 30 d.

Susitikimo tema – „Koks būna cheminis vaistų poveikis žmogaus organizmui?“, vedėjas prof. D. Matulis

2016 m. kovo 30 d. Santariškių klinikose LESS „Epilė“ organizuotas susitikimas su biochemiku, vaistų tyrėju prof. Daumantu Matuliu, kuris vedė paskaitą – diskusiją apie vaistų poveikį žmogaus organizmui. Mokslininkas patirties sėmėsi užsienyje, o šiuo metu vadovauja VU Biotechnologijos instituto Biotermodinamikos ir vaistų tyrimo skyriui. Biochemiko pasakojimas buvo gyvas ir kartu suprantamas kiekvienam dalyvavusiam susitikime. Žinios apie vaistus ir cheminius terminus pateiktos paprastai, viskas pristatyta gyvenimiškomis situacijomis.


LESS „EPILĖ“ narių susitikimas, 2016 m. vasario 25 d.

Susitikimo tema – “Kaip gyventi su sergančiuoju?“, vėdėja psichologė Danguolė Dadurkevičienė
2016 m. vasario 25 d. Santariškių klinikose LESS „Epilė“ įvyko organizuotas susitikimas su psichologe Danguole Dadurkevičiene, kuri vedė paskaitą – diskusiją „Kaip gyventi su sergančiuoju?“. Suteikta informacija labai naudinga epilepsija sergančiųjų artimiesiems.


LESS „EPILĖ“ narių susitikimas, 2015 m. lapkričio 26 d.

Susitikimo tema – “Darbo paieška. Kaip save pristatyti darbdaviui”, vedėja UAB „People link“  konsultantė Ugnė Mykolaitytė
Mėnesinio susitikimo metu LESS „EPILĖ“ nariai sužinojo apie geresnį pasiruošimą einant pas darbdavį, savęs pristatymą ir kas yra svarbu tiek darbdaviui, tiek darbuotojui.

Lietuvos epilepsija sergančiųjų sąjunga „EPILĖ“ dėkoja UAB „People link“  konsultantei Ugnei Mykolaitytei už profesionalų užsiėmimą bei nuoširdumą.


 LESS „EPILĖ“ narių susitikimas, 2015 m. rugsėjo 24 d.

Susitikimo tema – „Harmonija su energija“, vedėjas Oleg Kovrikov

2015 m. rugsėjo 24 d. Santariškių klinikose užsiemimą „Harmonija su energija“ vedė išskirtinė asmenybė – aktorius, režisierius ir vienas iš koučingo kultūros įkūrėjų Lietuvoje Oleg Kovrikov, kuris taip pat turi patirties, kaip reikia dirbti su epilepsija sergančiaisiais.


LESS „EPILĖ“ narių susitikimas, 2015 m. rugpjūčio 27 d.

Atviras pokalbis

Santariškių klinikose vyko LESS „EPILĖ“ mėnesinis narių susitikimas, kurio metu susipažinome su prisijungusiais naujais nariais. Susirinkusieji atviro pokalbio metu dalijosi savo asmenine patirtimi kaip sprendžia kilusias problemas, sunkumus.LESS „EPILĖ“ narių susitikimas, 2015 m. gegužės 28 d.

Susitikimo temos: “Asmeninis finansų valdymas”, „Epilepsija ir miegas“

Santariškių klinikose vyko LESS „EPILĖ“ narių mėnesinis susitikimas, kurio metu dalyviai sužinojo apie asmeninių finansų valdymą. Paskaitos „Epilepsija ir miegas“ metu buvo pasakojama apie miego svarbą sergant epilepsija.
LESS „EPILĖ“ narių susitikimas, 2015 m. balandžio 30 d.
Susitikimo temos: “Saugos priemonės sergant epilepsija”, „Konflikto debesėlis“

Santariškių klinikose vyko LESS „EPILĖ“ narių susitikimas, kurio metu nariai buvo supažindinti su saugos priemonėmis, kurių rekomenduojama laikytis sergantiems epilepsija ir informuoti apie mąstymo procesų įrankį „konflikto debesėlis“.


LESS „EPILĖ“ valdybos narių susitikimas,  2015 balandžio 17 d.

LESS „EPILĖ“ valdybos narių susitikimo metu buvo aptarti sunkumai, su kuriais susiduria darbo ieškantys ir epilepsija sergantys asmenys bei situacijos, kai sergantieji atleidžiami darbo metu ištikus priepuoliui.

Dalyvaujant medikams susipažinta su naujausiomis technologijomis ir reabilitacijos priemonėmis gydant epilepsiją.
Aptartos trys probleminės sritys: draudimas, įsivaikinimas ir vairavimas.


LESS „EPILĖ“ narių susitikimas, 2015 m. kovo 26 d.

Susitikimo tema – „Dailės terapija“
2015 m. kovo 26 d. vyko visuotinis LESS „EPILĖ“ narių susitikimas, kurio metu buvo taikoma dailės terapija: dalyviai piešė savo norus, aptarė savo vardo reikšmę. Pokalbio metu, kitų dalyvių padedami, dalinosi asmenine patirtimi ir išgyvenimais.


LESS „EPILĖ“ narių susitikimas, 2015 m. vasario 26 d.

Susitikimo temos: “Ketogeninė dieta“, „Žinomi asmenys, kurie sirgo/serga epilepsija“
2015 m. vasario 26 d. vyko visuotinis Lietuvos epilepsija sergančiųjų sąjungos „EPILĖ“ narių susitikimas, kurio metu dalyviai buvo supažindinti su ketogenine dieta. Jie sužinojo apie ketogeninės dietos naudą sveikatai ir apie tai, kad šia dieta JAV gydo vaikus, sergančius epilepsija, atitinkamose institucijose, kurios specialiai užsiima ketogenine dieta.
Tai pat, nariams buvo puiki proga sužinoti apie garsias ir išskirtines asmenybes, kurios sirgo/serga epilepsija. Jie išgirdo apie popiežių Pijų IX, Ian Curtis’ą, Fiodorą Dostojevskį, Neil Young’ą ir kitas asmenybes, kurios daug nuveikė meno, politikos, sporto ir kitose srityse.